NBA-2K20-PC-Game.jpg (480×679)

دانلود بازی NBA 2K20 برای PC

طرفداران بسکتبال NBA می‌دانند که در طول دهه گذشته تنها یک گزینه منطقی برای پاسخ به نیاز یک شبیه‌ساز بسکتبال وجود داشته است و آن‌هم NBA 2K بوده است. سال‌هاست که کمپانی 2K دست بالایی در زمینه تولید این بازی دارد و کسی یارای مقابله با او نیست. هنوز هفته‌ها تا شروع فصل جدید بسکتبال آمریکا مانده است و چطور می‌توانیم این خلأ به وجود آمده را پرکنیم؟ 2K Sports خبرهای خوشی برای شما دارد و بازی NBA 2K20 بهترین پاسخ برای پر کردن اوقات فراغت شماست. استودیو این بار تا توانسته ویژگی‌های جدید را اضافه کرده است و مزه بهتری به بخش‌هایی مانند My Career بخشیده است و البته که حضور لیگ زنان نیز پرستیژ کار را بالابرده است.

یکی از بخش‌هایی که در بازی NBA 2K20 توجه زیادی را به سمت خود جلب کرده است، MyCareer است و این بار ادریس البا را شاهد هستیم که به دوز سلبریتی های بازی افزوده است و به‌نوعی کلاس بازی را بالاتر برده است. این اولین بار است که لیگ بسکتبال زنان آمریکا به نام WNBA نیز در بازی گنجانده‌شده است و ممکن است که از عدم وجود این بخش شکایت داشته باشید و حالا دیگر نمی‌توانید هیچ ضعفی در بازی پیدا کنید. هر نسخه تغییرات زیادی را در گیم پلی بازی ایجاد می‌کند و البته که جلوه‌های بصری بازی نیز مانند همیشه خیره‌کننده هستند. لذت حضور در استادیوم‌های شلوغ و تشویق بی‌امان تماشاگران چیزی است که نمی‌توان با هیچ واژه‌ای توصیف کرد. حالا پرش به سمت تور کمی چالش‌برانگیز شده است و دم به دقیقه نمی‌توانید خود را به سمت تور پرتاب کنید. البته تعویض‌ها نیز سریع‌تر شده‌اند و می‌خواهید LeBron را به نیمکت بفرستید؟ فشردن یک دکمه این کار را برای شما خواهد کرد البته نیمکت نشینی او چندان کار منطقی نیست!

NBA 2K20 همان حس و حال همیشگی بسکتبال NBA را دارد و هیجان در تاروپود بازی و تمام نقاط و گوشه‌های زمین یافت می‌شود. چه زمانی که دفاع می‌کنید و چه زمانی که بی‌مهابا حمله می‌کنید و دست و پای حریف را می‌لرزانید. بخش داستانی به اوج خود رسیده است و حالا زحمات چندساله استودیو به ثمر نشسته است و شاهد گل سرسبد نسخه‌های چند سال اخیر بازی هستیم. کافی است نگاهی به بخش آنلاین بازی بیندازید و از رقابت روی تور با دیگر بازیکنان لذت ببرید. NBA 2K20 هر آنچه یک طرفدار بسکتبال می‌خواهد را به بهترین شیوه و با نهایت هیجان برآورده کرده است. منتظر چه نشسته‌اید؟ توپ را بگیرید و به سمت تور حریف پیش روید، ثانیه‌شمار در گردش است!

در ادامه برای دانلود بازی NBA 2K20 با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :
OS: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
Processor: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD FX-4100 @ 3.60 GHz or better
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GT 450 1GB / AMD® Radeon™ HD 7770 1GB or better
DirectX: Version 11
Storage: 80 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0x compatible Dual-Analog Gamepad: Recommended

سیستم پیشنهادی :
OS: Windows 7 64-bit, Windows 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
Processor: Intel® Core™ i5-4430 @ 3 GHz / AMD FX-8370 @ 3.4 GHz or better
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 770 2GB / AMD® Radeon™ R9 270 2GB or better
DirectX: Version 11
Storage: 80 GB available space
Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card
Additional Notes: Dual-analog gamepad

منبع : بازی های ویدئویی |بازی NBA 2K20
برچسب ها : بازی ,2k20 ,windows ,بسکتبال ,البته ,حالا ,spacesound card ,available spacesound ,card directx ,dual analog ,analog gamepad ,dual analog gamepad ,betterdirectx version 11storage ,ramgraphics nvidia® geforce® ,bitprocessor intel® cor